Моя професія майбутнього
У світі існує величезна кількість всіляких професій. Починаючи від самих звичайних, таких як бухгалтер або продавець, і закінчуючи поодинокими і незвичайними, такими як винахідник або космонавт. Кожна з них важлива по-своєму.
У дитинстві я мріяла стати лікарем, як моя бабуся. Це дуже благородна і відповідальна професія. Лікарі щодня рятують десятки людських життів, часто на шкоду своєму вільного часу. Я грала у лікаря зі своїми друзями, і мені було цікаво. Але якось бабуся взяла мене з собою на роботу. Я зрозуміла, наскільки нелегка робота і скільки потрібно віддавати пацієнтам сил і душевного тепла, часто не отримуючи нічого натомість. І тоді я зрозуміла, що ця професія навряд чи мені підійде.
Я роздумувала над тим, чим би я хотіла займатися все життя, і вирішила, що я хочу стати журналістом. В моїй уяві живуть цілі світи, і я з задоволенням випустила би їх на папір, надавши матеріальну форму і розділивши їх з читачами.
Я розумію, щоб дійсно чогось досягти, мені доведеться багато вчитися, а потім прикладати масу зусиль, але думаю, це того варто. Можливо, коли-небудь я стану відома, і мої статі будуть публікувати на обкладинках, мої книги будуть продаватися у всіх магазинах Нью-Йорку, (банально, але це мрія. Моя мрія)
Маючи освіту журналіста, я зможу реалізуватися в таких сферах:
Теле-і радіожурналісти
Кореспонденти
Журналісти для написання текстів в довідники й енциклопедії
Журналісти в PR-агенції чи PR-відділи великих компаній
Редактори
Стотовно навчального закладу та освіти.
В Україні та за кордоном.
Україна:
Спеціалістів у цій сфері готує КНТеУ, найкращий університет України( в сфері журналістикии та реклами)
США:
Один з найавторитетніших американських вузів - Школа журналістики при Колумбійському університеті (Columbia University Graduate School of Journalism) - готує фахівців практично в усіх напрямках. Потрапити сюди дуже складно, але можливо.
Коментарі
Дописати коментар